Hezký dobrý den,

jsem rád, že jste zavítali na mé stránky.

Jsem zkušený oční optik a mám více jak desetiletou praxi v oboru a tisíce spokojených zákazníků.

Proč jsem si jako obor svého uplatnění našel právě oční optiku? Protože od raného dětství jsem musel nosit brýle a ne vždy byl život s nimi jednoduchý. Brýle byly těžké a tlačily, proto jsem je nosil na gumičce a stával jsem se tak často terčem posměchu spolužáků už od školky. Ani v pozdějším věku to nebylo s brýlemi jednoduché. Věčně mě obtěžovaly, nebo byly rozbité.

Proto jsem rád, že už více než deset let Vám a Vašim dětem můžu s brýlemi poradit a vybrat pro Vás a Vaši peněženku to nejlepší řešení.

Chci, aby vám brýle slušely a nemuseli jste se za nošení brýlí stydět. Naopak, chci, abyste byli rádi, že je máte, a že Vám sluší a nijak Vás neomezují.

Vždy se budu snažit Vám maximálně vyjít vstříc.

Váš Oční Optik, Tomáš Lindovský

Naše služby

  • veškeré úpravy a opravy brýlí i letování provádím na počkání
  • letování, přebrušování skel do nových obrub
  • broušení brýlových čoček do našich i do Vašich starých brýlí
  • profesionální servis ověřený dlouholetou praxí v oboru a hlavně spoustou spokojených zákazníků,
  • oční vyšetření Vám zařídím přednostně,
  • a další.

PRAXE

Z praktického hlediska Vám mohu nabídnout dlouholeté zkušenosti a vysokou kvalitu mých služeb, kterou jsem získal servisem poskytovaným tisícům zákazníků.

VÁŠEŇ PRO BRÝLE

Brýle jsou pro mě od malička koníčkem a životní vášní, která mě posouvá stále kupředu a pomáhá mi tak se zdokonalovat napříč celým oborem. 

SERVIS

Kvalitní servis založený na osobním přístupu k zákazníkům je v dnešní době samořzřéjmostí, kterou rozšiřujeme o mimořádné benefity pro naše zákazníky.

VZTAHY

Preferujeme dlouhodobé vztahy se zákazníky a vzájemnou důvěru, kterou se snažíme neustále prohlubovat, abyste se u nás cítili jako doma mezi svými blízkými.

PINĎOVA OČNÍ OPTIKA

Pinďova oční optika se nachází v malebném městečku Fulnek, v okrese Nový Jičín. Fulnek je malou obcí s cca 5 700 obyvately, nacházející se v Moravsko-slezském kraji, v nadmořské výšce 320 m. n. m.

Za zakladatele města Fulnek jsou považováni páni z Lichtenburka, kteří obdrželi od krále Přemysla Otakara II. část půdy na Opavsku. První písemná doložená zmínka o městě je z roku 1293. V tomto roce však již bylo město plně organizováno – mělo kostel, faru, hrad, rychtáře i měšťany.

Město bylo od svého založení německé a za husitských válek se z části počeštilo. V 16. století byla úřední řečí na radnici němčina. V této době bylo prosperujícím renesančním městem.

Pinďova oční optika

Tomáš Lindovský

Masarykova 300

742 45 Fulnek

mob: +420 608 904 055

e-mail: tomas@pindovaoptika.cz

http://pindovaoptika.cz

Máme pro Vás připravené nové akce, slevy a další benefity, jako např. dopravu v rámci okresu do Pinďovy optiky zdarma